Kontakt Ugeposten Gribskov

Ugeposten Gribskov
Østergade 33
3200 Helsinge
Tlf.: 8888 4309

KONTORTID: 
Mandag – fredag kl. 10-15.

AVISEN UDGIVES: onsdag/torsdag

UDGIVER: Sjællandske Medier

Ledelse:
Markedsdirektør: Peter Fjeldal
Ansvh. redaktør: Palle Høj

Redaktion:

ugeposten.red@sn.dk

Camilla Nissen, redaktør
Tlf. 23 64 14 89
camilla.nissen@sn.dk

Nicklas Skyum Clausen, journalist
Tlf. 41 17 09 32
nicklas.clausen@sn.dk

Ann-Sophie Meyer, journalist
Tlf. 31 54 01 73

ann-sophie.meyer@sn.dk

Mikkel Svinth Rødgaard, journalist
Tlf. 28 94 63 98

mikkel.rodgaard@sn.dk

Annoncer: 

ugeposten.salg@sn.dk

Claus Andkjær Olsen, mediechef
Tlf. 27 83 99 16
claus.olsen@sn.dk

Frank Nielsen, Chefkonsulent
Tlf. 24 63 82 46 
frank.nielsen@sn.dk

Per Majgaard, mediekonsulent 
Tlf. 21 77 05 78 
per.majgaard@sn.dk

Thomas Kragh, mediekonsulent
Tlf. 5076 4354
Thomas.kragh@sn.dk

Hanne Frost Lauridsen, salgsassistent, privatannoncer/tillykke
Tlf. 88 88 43 51
Hanne.lauridsen@sn.dk

Prisliste Ugeposten Gribskov

DEADLINE: 
Korrektur annoncer torsdag kl. 12 .00. 
Øvrige annoncer mandag kl. 12.00. 
Tastselv-annoncer.

Udebliver avisen
Har du ikke modtaget avisen, så udfyld formularen på https://sn.dk/ugeavisudeblevet.