Kontakt Roskilde Avis

Roskilde Avis
Algade 2, 1. sal.
4000 Roskilde
Tlf: 4636 2011

Kontortid:
Mandag – torsdag: kl. 8.30 – 16.00
Fredag: kl. 8.30 – 15.30
Lørdag: lukketUDEBLIVER AVISEN

Har du ikke modtaget avisen, så udfyld formularen på https://sn.dk/ugeavisudeblevet.

KONTAKTOPLYSNINGER

Annonceafdelingen: ra.salg@sn.dk

Redaktion: ra.red@sn.dkDaglig leder:

Henrik Brøns, 
Markedsdirektør Østsjælland
Henrik.broens@sn.dk
Mobil: 24 99 02 66Redaktion:

Torben Kristensen, 
Ansv. redaktør
torben.kristensen@sn.dk

Jan Partoft,
Journalist
jan.partoft@sn.dk

Tomas Skov
Journalist 
tomas.skov@sn.dkAnnonceafdeling

Helene Risum
Salgschef
Tlf. 23 32 71 19
helene.risum@sn.dk

Tonny Larsen
Salgskonsulent
Mobil: 6155 4574
tonny.larsen@sn.dk

Anette Holm
Salgskonsulent
Mobil: 2340 3570
anette.holm@sn.dk

Helle Brauner
Salgskonsulent
Mobil: 6155 4573
helle.brauner@sn.dkRA Reklame:

Dorthe Bomark
Projektleder
Mobil: 2340 3569
dorthe.bomark@sn.dk

Dorte Knudsen, 
Onlineansvarlig og projektleder
Mobil: 2340 3576
dorte.knudsen@sn.dkKontakt online salg:

Dorte Knudsen
Onlineansvarlig og projektleder
Mobil: 2340 3576
dorte.knudsen@sn.dk