Kontakt Lokalavisen Uge-Nyt Fredensborg

Uge-Nyt
Bjergegade 10 b
Tlf.: 8888 4308

www.uge-nyt.dk / sn.dk/fredensborg – en del af Sjællandske Medier

MARKEDSDIREKTØR NORD:
Peter Fjeldal
peter.fjeldal@sn.dk

Konstitueret ansvarsh. chefredaktør:
Palle Høj

Kontortid:
mandag – fredag kl. 11 -14

Udgivelsesdag: Onsdag/torsdag

REDAKTION: ugenyt.red@sn.dk

Fungerende redaktør: Dorte Møller Rasmussen 
Tlf. 8888 4347
dorte.m.rasmussen@sn.dk

Journalist: Niels Vestergaard Mathiesen,
Tlf.: 6062 5025
Niels.mathiesen@sn.dk

Journalist:Tine Stadil Trier,
Tlf: 3148 5901
Tine.trier@sn.dk

ANNONCERING: ugenyt.salg@sn.dk

Lisbeth Chabert. Mediechef
Tlf. 3141 3423
lisbeth.chabert@sn.dk

Marianne Dyreborg. Chrefkonsulent
Tlf. 3010 3306
marianne.dyreborg@sn.dk

Michael Pedersen. Mediekonsulent
Tlf. 2216 0801
michael.pedersen@sn.dk

UDEBLIVER AVISEN:

Har du ikke modtaget avisen, så udfyld formularen på https://sn.dk/ugeavisudeblevet.

Prisliste Lokalavisen Uge-Nyt Fredensborg

DEADLINES:

Korrekturann.: Torsdag kl. 12
Rubrikann.: Fredag kl. 12
Færdige ann.: Mandag kl. 12
Privat ann.: kan bookes her via Tast-selv